Wałbrzych regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeśli jesteś właścicielem samochodu zamieszkującym Wałbrzych, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać wykonana proponujemy zapoznać się z naszą ofertą, która jest bardzo atrakcyjna w omawianym zakresie.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Wałbrzych regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Kontaktujący się telefonicznie z nami nasi przyszli kontrahenci bardzo często pytają, na czym polega naprawa automatycznej skrzyni biegów. Otóż proces ten jest uzależniony od zakresu realizowanych czynności naprawczych. Naszymi pracami możemy objąć zarówno korpus skrzyni z elementami wykonawczymi w postaci kół zębatych, tarcz ciernych, łożysk i kilku drobniejszych elementów, możemy także dokonać naprawy mechatroniki i regeneracji konwertera. Mówiąc w dużym uproszczeniu te trzy elementy składowe są poddawane naszym pracą serwisowym. Na usterkę najbardziej narażona jest mechatronika, czyli sterownik automatycznej skrzyni biegów, który jest bardzo wrażliwy na zanieczyszczenia znajdujące się w oleju smarującym skrzynię. Z tej właśnie przyczyny cykliczna wymiana tego właśnie oleju niewątpliwie przyczynia się do przedłużenia żywotności całego układu.

W przypadku konwerterów na ogół następuje ich naturalne zużycie, co dotyczy znajdujących się we wnętrzu tych komponentów tarcz ciernych. W zależności od stanu technicznego trafiającej do nas skrzyni zakres prac może być różny, niemniej jednak ostateczną decyzję można podjąć dopiero po dokonaniu inspekcji i diagnostyki podzespołów. Oczywiście w każdym przypadku konsultujemy się z naszymi kontrahentami, gdyż to oni podejmują decyzję o ostatecznym zdecydowaniu się na prace serwisowe. Jeżeli zatem zamieszkujesz Wałbrzych, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów jest konieczna w przypadku Twojego pojazdu zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania dalszych szczegółów naszej propozycji.