Chojnice regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

W sytuacji, gdy zamieszkujesz Chojnice, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta jest konieczna, możemy zaoferować Ci nasze profesjonalne usługi w tym zakresie. W branży motoryzacyjnej mamy ogromne doświadczenie będące efektem wielu lat działalności na tym rynku.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Chojnice regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci kontaktujący się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu często pytają nas, jaka jest żywotność automatycznej skrzyni biegów. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ale zależy od sposobu użytkowania samochodu i tego, czy systematycznie dokonujemy wymiany oleju w skrzyni biegów. Jeżeli pamiętamy o właściwej technice jazdy i olej ten wymieniamy regularnie, to żywotność sięgać może nawet około 300 000 km, co nie jest niczym nadzwyczajnym, albowiem tego typu skrzynie bardzo często trafiają do naszego zakładu.

Niestety jednak bardzo często również spotykamy się ze skrzyniami, których przebieg nie osiągnął nawet wartości 100 000 km. Najprawdopodobniej jest to efektem braku wymiany oleju i niewłaściwą techniką jazdy. Mówiąc o wymianie oleju w skrzyni trzeba pamiętać, że olej ten może mieć w sobie mikrocząsteczki metalu będące efektem tarcia pracujących elementów w sposób mechaniczny. Zanieczyszczenia te mogą uszkodzić sterownik skrzyni, czyli tak zwaną mechatronikę. Usterka ta jest dosyć powszechna w trafiających do nas podzespołach. Dlatego jeżeli zależy Ci na tym, aby żywotność komponentu w postaci skrzyni była jak najdłuższa trzeba pamiętać o wspomnianych przez nas aspektach.

Jeżeli jednak dojdzie już do sytuacji, że naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów powinna zostać zrealizowana, a Ty zamieszkujesz Chojnice zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.