Tczew regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeśli jesteś kierowcą samochodu zamieszkującym Tczew, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie powinna zostać wykonana możemy zaoferować rozwiązanie tego problemu w naszym zakładzie centralnym. W branży działamy już od wielu lat, co skutkuje naszym bardzo dużym doświadczeniem w tym obszarze.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Tczew regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci przed zleceniem usług serwisowych na ogół zadają pytanie dotyczące ceny naprawy i regeneracji automatycznej skrzyni biegów. Otóż w tym przypadku zakres jest uzależniony od skali prac remontowych. W dużym uproszczeniu można przyjąć, że kompleksowa naprawa i regeneracja tego typu skrzyni może kosztować nawet około 8000 – 10000 zł. Oczywiście w większości przypadków cena ta jest znacznie niższa, albowiem wspomniana kwota dotyczy jedynie wybranych modeli w przypadku konieczności wykonania kompleksowej naprawy.

Najczęściej jednak koszt doprowadzenia do pełnej sprawności skrzyni jest zbliżony do około 1000 – 1500 tysiąca złotych, co wiąże się z regeneracją i naprawą mechatroniki, która jest najczęstszą usterką i przyczyną niesprawności tego rodzaju skrzyni. Niekiedy zachodzi konieczność naprawy i regeneracji konwertera, czyli sprzęgła hydrokinetycznego, co jest kosztem również zbliżonym do około 1000 zł zależnie od marki, modelu i rodzaju zastosowanego konwertera.

Najrzadziej natomiast istnieje konieczność ingerencji w elementy wykonawcze znajdujące się w korpusie w skrzyni w postaci łożysk, kół zębatych i tarcz ciernych, co niestety już może rodzić nieco wyższe koszty. W każdym jednak przypadku przed rozpoczęciem prac serwisowych konsultujemy to z odbiorcą, a wszelkie decyzje podejmuje oczywiście właściciel pojazdu. Jeżeli naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta będzie konieczna i zamieszkujesz Tczew zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania dalszych szczegółów naszej oferty.