Malbork regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

W przypadku, gdy zamieszkujesz Malbork, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta będzie niezbędna zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania naszej oferty. Nasz zakład centralny od wielu już lat realizuje tego typu prace serwisowe i dzięki bardzo dużemu doświadczeniu potrafimy poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym problemem.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Malbork regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci bardzo często przed zleceniem realizacji usług pytają nas, ile czasu trwa naprawa automatycznej skrzyni biegów. Otóż czas ten jest uzależniony od zakresu prac naprawczych. W najprostszym przypadku, jeżeli uszkodzeniu ulegnie wyłącznie mechatronika lub konwerter, to czas naprawy może zmieścić się w dwóch dniach roboczych. Jeżeli natomiast pracą serwisowym trzeba będzie poddać korpus skrzyni biegów i jej elementy wykonawcze czas ten może sięgać kilku dni.

Oczywiście zanim zajmiemy się skrzynią biegów do nas dostarczoną musimy w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę i dopiero po jej przeprowadzeniu jesteśmy w stanie określić, co trzeba wymienić lub naprawić oraz jaki będzie zakres, a także koszt całej operacji. W przypadku wspomnianej mechatroniki jest to czynność najprostsza, ponieważ nie trzeba demontować całej skrzyni i w większości modeli aut będzie można po prostu odkręcić moduł sterujący i dostarczyć go do naszego zakładu. W przypadku konieczności naprawy konwertera lub całej skrzyni niestety konieczny będzie już demontaż całości, do czego niezbędny będzie podnośnik i wizyta w warsztacie samochodowym.

Jeżeli zatem zamieszkujesz Malbork, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta będzie konieczna możemy zaproponować Ci realizację tych usług w sposób profesjonalny w naszym zakładzie centralnym.