Słupsk regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu zamieszkującym Słupsk, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim pojeździe powinna zostać zrealizowana zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą w tym właśnie obszarze. Tego rodzaju prace serwisowe realizujemy z powodzeniem od wielu już lat i w tym obszarze mamy bardzo duże doświadczenie.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Słupsk regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci po wykonaniu w naszym zakładzie centralnym czynności serwisowych bardzo często pytają nas, w jaki sposób użytkować samochód z automatyczną skrzynią biegów, aby jej żywotność była jak najdłuższa. W tej kwestii trzeba pamiętać o tym, że na zużycie skrzyni wpływa technika używania skrzyni, dbanie o to, aby nie przeciążać pojazdu oraz pamiętanie o systematycznej wymianie oleju w skrzyni biegów.

W odniesieniu do pierwszego punktu trzeba pamiętać, aby tryb jazdy wybierać dopiero, gdy samochód całkowicie zatrzyma się. Mamy tutaj na myśli sytuację chociażby manewrowania na parkingu, gdzie musimy kilkukrotnie zmieniać kierunek jazdy do przodu i do tyłu. Jeżeli cofamy i chcemy za chwilę jechać do przodu, to samochód musi zatrzymać się i dopiero możemy wybrać właściwy tryb jazdy. Gdy robimy to, podczas, gdy auto jeszcze toczy się możemy radykalnie skrócić żywotność skrzyni w naszym aucie.

W obszarze drugim mając na myśli nieprzeciążanie samochodu chodzi oczywiście o to, aby nie przewozić zbyt dużego ładunku, ani nie ciągnąć zbyt ciężkiej przyczepy, a robić to w zakresie norm dopuszczonych przez producenta samochodu.

Jeżeli natomiast chodzi o wymianę oleju w skrzyni biegów, to jest to konieczność, albowiem zanieczyszczony olej może doprowadzić do uszkodzenia mechatroniki, czyli sterownika naszej skrzyni. Mając na uwadze wspomniane zalecenia można oczekiwać, że skrzynia biegów w naszym aucie będzie umożliwiała użytkowanie przez długi okres czasu nie stwarzając problemów.

Jeżeli zatem zamieszkujesz Słupsk, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta będzie konieczna zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania dalszych szczegółów naszej oferty.