Lubin regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeśli jesteś właścicielem samochodu zamieszkującym Lubin, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać wykonana proponujemy zapoznać się z naszą ofertą w tym zakresie, ponieważ w omawianej tematyce specjalizujemy się od wielu już lat, dlatego z każdą naprawą potrafimy sobie poradzić bez żadnych problemów przywracając trafiającym do nas podzespołom ich pełne walory użytkowe.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Lubin regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci kontaktując się telefonicznie z naszymi specjalistami bardzo często pytają jak często uszkodzeniom ulega automatyczna skrzynia biegów. Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i oczywista w każdym przypadku, to na ile wystarczy nam skrzynia automatyczna jest uzależnione od kilku czynników. W pierwszej kolejności powinniśmy pamiętać, aby podczas włączania trybu jazdy przez nas wybranego auto było całkowicie zatrzymane. Dotyczy to szczególnie sytuacji, gdy manewrujemy na parkingu i wielokrotnie zmieniamy kierunek jazdy do przodu i do tyłu. Przeciwny kierunek jazdy można wybrać wyłącznie po całkowitym zatrzymaniu auta, w przeciwnym razie, gdy włączamy bieg, a auto jeszcze toczy się możemy doprowadzić do usterki skrzyni. Użytkując samochód powinniśmy również pamiętać o wymianie oleju w skrzyni biegów i o tym, aby nie przeciążać samochodu ponad normy dopuszczone przez producenta.

Innym czynnikiem jest fakt, że skrzynia automatyczna, podobnie jak każdy inny element pracujący w sposób mechaniczny ulega procesowi naturalnego wyeksploatowania i zużycia. W skrzyni znajdują się między innymi łożyska, koła zębate i tarcze cierne, które wraz z upływem czasu zużywają się i to też jest istotnym elementem wpływającym na to, jaki długi przebieg będziemy mogli uzyskać naszym pojazdem. Uśredniając, wartość przebiegu trafiających do nas skrzyni biegów kształtuje się w granicach około 250 000 km. Oczywiście zdarzają się przypadki, że skrzynia wytrzyma znacznie więcej, ale i z drugiej strony spotykamy się z sytuacjami uszkodzonych skrzyni już przy przebiegu około 100 000 km. Dlatego właśnie odpowiedź na pytanie jak często psuje się automatyczna skrzynia biegów i na jaki przebieg wystarczy nie jest jednoznaczna. Jeżeli zamieszkujesz Lubin, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać zrealizowana zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą pod podanym na stronie numerem telefonu.