Jelenia Góra regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeśli jesteś właścicielem samochodu zamieszkującym Jelenią Górę, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać zrealizowana proponujemy zapoznać się z naszą ofertą, dzięki której będzie można usunąć swój problem.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Jelenia Góra regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi Klienci podczas odbioru z naprawy skrzyni biegów na ogół pytają się, w jaki sposób użytkować samochód, aby skrzynia taka miała długą żywotność. Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba zwrócić uwagę na trzy obszary. Pierwszym z nich jest niewątpliwie styl jazdy kierowcy i sposób użytkowania auta. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim to, aby tryb jazdy wybierać jedynie, gdy samochód całkowicie zatrzyma się. Przykładem może być manewrowanie na parkingu, gdy wielokrotnie zmieniamy kierunek jazdy do przodu i do tyłu. Otóż tryb jazdy można, a właściwie powinno się dla dobra skrzyni zmieniać tylko po całkowitym zatrzymaniu samochodu. W przeciwnym razie narażamy się na bardzo wysokie ryzyko powstania usterki. Drugi obszar to dbanie o to, aby nie przeciążać samochodu ponad normy dopuszczalne przez producenta auta. Dotyczy to zarówno przewożonego ładunku, jak i holowanej przyczepy.

Trzeci obszar to pamiętanie o tym, aby cyklicznie dokonywać wymiany oleju w skrzyni. Wielu kierowców nie ma nawet świadomości, że olej w skrzyni biegów należy wymieniać, a niestety nawet i niekiedy sami mechanicy uważają, że wymiana taka jest zbędna. Biorąc pod uwagę podatność sterownika skrzyni na uszkodzenia wywołane zanieczyszczonym w trakcie użytkowania olejem warto jest jednak poświęcić czas i pieniądze, co pewien określony dystans przejechany autem, aby uchronić się przed awarią. Oczywiście trzeba również pamiętać o tym, że każdy komponent pracujący w sposób mechaniczny podlega procesowi naturalnego zużycia, co dotyczy również i skrzyni biegów. Z tej właśnie przyczyny nawet zachowując wszystkie zasady właściwego użytkowania samochodu w którymś momencie pojawi się konieczność dokonania czynności serwisowych. Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem Jeleniej Góry, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać zrealizowana zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania szczegółowo naszej oferty.