Oświęcim regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

O ile zamieszkujesz Oświęcim, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie powinna zostać zrealizowana możemy zaproponować Ci nasze profesjonalne usługi w tym zakresie. Zapraszamy w przypadku takiej konieczności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą podczas rozmowy szeregu dalszych informacji o naszej usłudze.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Oświęcim regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Automatyczna skrzynia biegów jest elementem składającym się z wielu komponentów. W uproszczeniu jednak można przyjąć, że skrzynię taką tworzy korpus, wewnątrz którego znajdują się elementy wykonawcze w postaci kół zębatych, łożysk i tarcz ciernych, drugim elementem jest mechatronika, czyli tak zwany sterownik automatycznej skrzyni biegów, a ostatnim z nich jest sprzęgło, które może mieć formę sprzęgła hydrokinetycznego lub tego typu, jakie spotykamy w skrzyniach Powershift i DSG. Nasi klienci bardzo często pytają się, co ulega najczęściej uszkodzeniu w automatycznej skrzyni biegów. Otóż z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najbardziej na usterkę narażona jest mechatronika, czyli sterownik będący elementem hydraulicznym sterowanym w sposób elektroniczny. Część ta jest podatna szczególnie na zanieczyszczenia znajdujące się w oleju i dlatego właśnie usterka taka najczęściej dotyka kierowców, którzy nie dokonują systematycznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni swojego auta.

Nieco rzadziej usterce ulega konwerter, ale na ogół wynika to po prostu z jego naturalnego zużycia i wyeksploatowania. Stosunkowo rzadko naprawie musimy podawać elementy wykonawcze znajdujące się w korpusie skrzyni. Cena za naprawę jest oczywiście uzależniona od zakresu prac serwisowych. Jeżeli zatem zamieszkujesz Oświęcim, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie będzie niezbędna do realizacji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania dalszych szczegółów omawianej oferty.