Rzeszów regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

W przypadku, gdy naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów będzie konieczna i zamieszkujesz Rzeszów możemy pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu. Nasz zakład od wielu już lat specjalizuje się między innymi w naprawach tego rodzaju z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, oryginalnych komponentów przy pomocy doświadczonego i wykwalifikowanego personelu.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Rzeszów regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Charakteryzując automatyczną skrzynię biegów mamy na myśli kilka komponentów, które cały układ ten tworzą. Kluczowym elementem jest oczywiście korpus skrzyni, wewnątrz którego znajdują się wszelkie elementy wykonawcze pracujące w sposób mechaniczny z wykorzystaniem elementów hydraulicznych i elektronicznych. Elementy te to tak zwana mechatronika, czyli sterownik skrzyni odpowiedzialny za właściwe zarządzanie sposobem przeniesienia napędu i trybem jazdy. Oprócz tego pomiędzy skrzynią automatyczną i silnikiem znajduje się tak zwany konwerter, czyli sprzęgło hydrokinetyczne umożliwiające przeniesienie napędu bezpośrednio z silnika na skrzynię biegów z wykorzystaniem specjalnego oleju.

Oczywiście to bardzo duże uproszczenie budowy automatycznej skrzyni biegów, która oprócz wspomnianych elementów łączy w sobie funkcjonowanie szeregu innych komponentów, bez których prawidłowe działanie całości nie byłoby możliwe. Automatyczne skrzynie biegów stają się coraz bardziej popularnymi rozwiązaniami, czego powodem najprawdopodobniej jest chęć komfortu jazdy. Szczególnie podczas ruchu miejskiego każdy kierowca posiadający tego typu rozwiązanie doceni je. Niestety jednak niewłaściwy użytkowanie skrzyni oraz zwyczajne zużycie mechaniczne jej komponentów powodują, że konieczna będzie naprawa i regeneracja tego podzespołu. Jeżeli jesteś mieszkańcem Rzeszowa i tego rodzaju czynności serwisowe należy wykonać w odniesieniu do twojego auta zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.