Lublin regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Kierowców zamieszkujących Lublin, zainteresowanych usługą w postaci naprawy i regeneracji automatycznej skrzyni biegów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Usługami tego rodzaju zajmujemy się od wielu już lat i dzięki temu posiadamy bardzo duże doświadczenie w omawianym zakresie, co skutkuje profesjonalnym przywróceniem trafiającym do nas podzespołom ich pełnych walorów użytkowych i całkowitej funkcjonalności.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Lublin regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Mówiąc o uszkodzeniu automatycznej skrzyni biegów można mówić o kilku tworzących ją komponentach. Warto zaznaczyć, że awaria może dotyczyć tylko i wyłącznie któregoś z tych podzespołów lub ich dowolnej kombinacji. W pierwszej kolejności, jeżeli chodzi o statystyczną liczbę trafiających do nas usterek warto jest zwrócić uwagę na awarię tak zwanej mechatroniki, czyli sterownika automatycznej skrzyni biegów. Jest to element oparty o układy elektroniczne, wykorzystujący sterowanie hydrauliczne i jednocześnie będący wrażliwy na zanieczyszczenia oleju smarującego automatyczną skrzynię. Z tej właśnie przyczyny dobrą praktyką jest systematyczna wymiana tego oleju, co może uchronić nas przed wieloma problemami.

Drugim istotnym elementem jest konwerter, czyli sprzęgło hydrokinetyczne, które również ulega zużyciu i wyeksploatowaniu podczas użytkowania samochodu. Dodatkowo usterce mogą ulec elementy wykonawcze w postaci łożysk, kół zębatych, czy tarczy ciernych znajdujących się w obudowie samej skrzyni. Sporadycznie zdarza się sytuacja, że regeneracji trzeba poddać całą skrzynię biegów wraz z jej poszczególnymi komponentami. Z tej właśnie przyczyny w pierwszej kolejności wykonujemy dokładną diagnostykę umożliwiającą odpowiedź na pytanie, co trzeba poddać serwisowi. Jeżeli zatem Lublin lub dowolna miejscowość na terenie powiatu lubelskiego są miejscem Twojego zamieszkania, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów Twojego auta powinna zostać wykonana zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem.