Rawa Mazowiecka regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeżeli Rawa Mazowiecka jest miejscem Twojego zamieszkania, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów powinna zostać zrealizowana w Twoim aucie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji, albowiem nasza oferta jest bardzo atrakcyjna dla każdego posiadacza samochodu dotkniętego usterką układu przeniesienia napędu.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Rawa Mazowiecka regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi kontrahenci po wykonaniu czynności serwisowych i naprawczych bardzo często pytają nas, w jaki sposób użytkować samochód, aby nie uszkodzić ponownie skrzyni biegów. W tym zakresie warto jest przestrzegać kilku istotnych wskazówek. Najważniejsza uwaga dotyczy tego, aby poszczególne tryby jazdy włączać tylko wtedy, gdy samochód całkowicie zatrzyma się. Mamy tutaj przykładowo na myśli włączanie trybu postoju w momencie zatrzymywania auta, lub manewrowanie na parkingu, gdy wielokrotnie musimy poruszać się przemiennie do przodu i do tyłu. W takich sytuacjach auto zawsze musi zatrzymać się całkowicie i dopiero wtedy można zmienić tryb jazdy.

Druga uwaga dotyczy tego, aby nie przeciążać samochodu ponad normy dopuszczone przez producenta. Mamy tutaj na myśli holowanie zbyt ciężkiej przyczepy lub przewożenie zbyt dużego ładunku.

Trzecia wskazówka dotyczy tego, aby pamiętać o wymianie oleju w automatycznej skrzyni biegów. Niektórzy kierowcy zupełnie ignorują to zalecenie i niestety po pewnym czasie dojść może do usterki. Oczywiście trudno jest precyzyjnie wskazać granice pomiędzy usterką skrzyni na skutek naturalnego cyklu zużycia, a taką wywołaną przez nasze zaniedbania lub niewłaściwy styl jazdy, niemniej jednak poprzez właściwe użytkowanie samochodu można oczekiwać, że podzespół ten wystarczy nam na dłużej.

Jeżeli zatem Rawa Mazowiecka jest miejscem Twojego zamieszkania, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie powinna zostać wykonana zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania dalszych szczegółów tej propozycji.