Naprawa i regeneracja skrzyni Powershift i DSG

W naszym zakładzie centralnym realizujemy szereg różnego rodzaju czynności serwisowych, a jedną z naszych bardzo popularnych usług stanowi naprawa i regeneracja skrzyni Powershift i DSG oraz mechatroniki Powershift i DSG

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, w soboty 10-14

Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat naszych profesjonalnych usług

– profesjonalna realizacja

wieloletnie doświadczenie na rynku

gwarancja na naprawę

– atrakcyjne ceny

Spis zagadnień

Rozwiązanie to nabiera na popularności i coraz częściej wybierają je producenci aut. Automatyczne skrzynie biegów stanowią rozwiązanie będące odpowiedzią producentów na rosnące oczekiwania kierowców i użytkowników aut w zakresie komfortu jazdy. O ile jesteś użytkownikiem pojazdu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów DSG lub Powershift, a mechanik stwierdził konieczność wykonania naprawy i regeneracji tychże podzespołów możesz liczyć na nasze profesjonalne usługi, które realizujemy od wielu lat. Naprawa i regeneracja skrzyni Powershift lub skrzyni DSG umożliwi Twojemu podzespołowi powrót do pełnej sprawności technicznej. 

Zalety naprawy i regeneracji skrzyni biegów DSG i Powershift, sprzęgła i mechatroniki

Oferowaną w naszym zakładzie centralnym usługę charakteryzuje wiele zalet na tle pozostałych rozwiązań zmierzających do usunięcia usterki tegoż podzespołu.

Naprawa i regeneracja skrzyni biegów DSG i Powershift, sprzęgła i mechatroniki przywraca im pełną sprawność techniczną i pierwotne walory użytkowe. Pomiędzy częścią opuszczającą naszą firmę i nową istotne różnice są niedostrzegalne w zakresie pracy, funkcjonowania i parametrów technicznych.

Zwieńczeniem naprawy i regeneracji skrzyni biegów DSG i Powershift jest wykonanie testów kontrolnych potwierdzających właściwe wykonanie wszystkich prac serwisowych. Na dalszym etapie wystawiamy gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie obowiązywania. Kierowca może bez jakichkolwiek obaw przejeżdżać dowolny dystans, a gwarancja w czasie jej obowiązywania pozostanie zawsze aktywna.

W naprawie i regeneracji DSG i Powershift, sprzęgieł i elementów mechatroniki zatrudniamy doświadczony personel. Nasi fachowcy do doskonali specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji prac serwisowych. Dzięki ich doświadczeniu poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym i nietypowym problemem.

Naprawę i regenerację DSG i Powershift, sprzęgła oraz mechatroniki charakteryzuje oprócz wielu walorów technicznych i innych zalet również lepsza cena, niż w sytuacji wyboru opcji kupna części nowej. Rozwiązania te są stosunkowo nowe w branży motoryzacyjnej i ceny części nowych niestety są jeszcze relatywnie wysokie. W przypadku aut nieco starszych nowa skrzynia biegów lub jej poszczególne elementy mogą stanowić stosunkowo wysoką wartość ceny całego auta. Z tej właśnie przyczyny kierowcy sporadycznie wybierają kupno części nowych i poszukują innych rozwiązań,

Z naprawą i regeneracją DSG i Powershift, sprzęgła oraz mechatroniki wiąże się konieczność zastosowania specjalistycznych maszyn i przyrządów. Dysponując jedynie podstawowym wyposażeniem warsztatowym z całą pewnością trudno o poprawne i profesjonalne wykonanie czynności serwisowych. Aby w sposób właściwy przywrócić podzespołom walory techniczne koniecznie należy stosować specjalistyczne maszyny i przyrządy podczas poszczególnych etapów realizowanych procesów technologicznych.

Po naprawie i regeneracji skrzyni DSG i Powershift, sprzęgła oraz mechatroniki kierowca może oczekiwać liczyć, że samochód uzyska na serwisowanych podzespołach przebieg zbliżony do części fabrycznie nowej. Stanowi to bardzo istotny argument przemawiający za skorzystaniem z usług naprawczych. Każdy kierowca wybierający czynności serwisowe u nas chciałby na długi okres mieć świadomość tego, że zregenerowany i naprawiony podzespół będzie sprawny przez wiele dalszych lat. Dzięki zastosowanej technologii oraz ogólnemu podejściu do napraw i regeneracji potrafimy poradzić sobie z każdym sprzęgłem i każdą skrzynią automatyczną wraz oczywiście z mechatroniką odpowiedzialną za sterowanie pracą całego układu.

Kolejną niewątpliwą zaletę naprawy i regeneracji skrzyni DSG i Powershift oraz elementów sterowania stanowi fakt, że oprócz procesu serwisowego zapewniamy również doskonałą logistykę związaną z obsługą całości. Możemy zaoferować transport kurierski w zakresie dostarczenia podzespołów do nas. Po wykonaniu naprawy również nasz transport dostarczy zwrotnie podzespoły pod dowolnie wskazany przez kontrahenta adres. Na ogół to warsztat, w którym dokonano demontażu skrzyni, sprzęgła i mechatroniki.

Ponieważ o skrzyniach DSG i Powershift, sprzęgłach i mechatronice wiemy wszystko, dlatego radzimy sobie z każdym, nawet najbardziej nietypowym problemem, a podzespoły mają parametry techniczne i walory użytkowe części nowych. Podczas podejmowania decyzji warto wziąć pod uwagę przedstawione przez argumenty, gdyż sprzęgła i skrzynie wraz z mechatroniką to komponenty dosyć zaawansowane technologicznie, a czynnościom serwisowym mogą być poddane jedynie w specjalistycznych zakładach, takim, jak chociażby nasz. Jeśli interesuje Cię omawiana tematyką warto najpierw zadzwonić do nas, aby uzyskać szereg dalszy informacji.

Nasza oferta

 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów DP0 AL4 Zastosowanie: Citroen, Fiat, Lancia, Nissan, Peugeot, Renault
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów Powershift (Ford, Volvo, Dodge)
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów ZF 5HP19, ZF 6HP19, 7226, TR-60SN
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów TR 60SN 09G Zastosowanie: VW Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne
 • Naprawa i regeneracja skrzyni DSG 7 DQ200 i DQ250 (cała skrzynia, sprzęgło mokre, koło dwumasowe, sterowniki – mechatronika)
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów 01J Zastosowanie: Audi A4, Audi A6, Audi A8
 • Naprawa i regeneracja skrzyni MPS 6DCT 470
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów 0C8 TR80 Zastosowanie: VW Touareg, Audi Q7, Porsche Cayenne 3.0 TDI
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów 722.9 7G-Tronic Zastosowanie: Mercedes
 • Naprawa i regeneracja skrzyni MPS 6DCT 450
 • Naprawa i regeneracja sterownika (mechatronika) skrzyni biegów 0B5 DL501 S-Tronic Zastosowanie: Audi A4/A4 Allroad, Audi A5/A5 CABRIOLET, Audi A6, Audi A7, Audi S6, Audi S7

Przewaga naprawy i regeneracji skrzyni biegów DSG i Powershift nad kupnem części używanej

Wielu kierowców stojących przed dylematem naprawy i regeneracji skrzyni biegów DSG i Powershift wraz ze sprzęgłem oraz mechatroniką rozważa, jakie rozwiązanie wybrać. Otóż tak na dobrą sprawę poza oferowaną usługą mamy jeszcze tylko dwie opcje. Pierwszą z nich stanowi zakup używanego automatu. Wybierając je wiele ryzykujemy. Wynika to przede wszystkim z tego, że stan techniczny i dotychczasowy przebieg części pozostaje zupełnie nieznany. Jeżeli elementy pochodzą z auta powypadkowego, to w efekcie zderzenia i działania bardzo dużych sił wewnątrz szczególnie skrzyni biegów i mechatroniki mogło dojść do uszkodzeń, które są niewidoczne z zewnątrz, a które uniemożliwią poprawne funkcjonowanie i pracę całego układu. Kupując używane podzespoły ryzyko takie zawsze istnieje, dlatego decydując się na ten wariant możemy ponieść finansowe konsekwencje. Wystąpią one, gdy po zamontowaniu używanej skrzyni wraz mechatroniką trzeba będzie wkrótce po wykonaniu takiej operacji ponownie zmierzyć się z problemem niesprawności tego układu.

Jeżeli natomiast wybierzemy kupno części fabrycznie nowych, to trzeba wiedzieć, że stanowi to bardzo wysoki koszt. W przypadku aut starszych wydatek ten często stanowi znaczny procent wartości całego auta. Dla wskazanych właśnie powodów nasza usługa stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie na tle innych możliwości. Kluczowy element to poprawna diagnostyka i właściwe sformułowanie odpowiedzi na pytanie, co stanowi problem w danym momencie i czy rzeczywiście podzespoły, o których tutaj mówimy są uszkodzone. Jeżeli posiadasz zaufany warsztat samochodowy, który stwierdzi, że czynności naprawcze mogą usunąć awarię, zadzwoń celem poznania dalszych szczegółów.

Dlaczego naprawę i regenerację skrzyni biegów DSG i Powershift, sprzęgła oraz mechatroniki warto powierzyć właśnie nam

Oferowana w naszym zakładzie centralnym usługa naprawy i regeneracji automatycznej skrzyni biegów DSG i Powershift wraz ze sprzęgłem, kołem dwumasowym i mechatroniką to specjalistyczna usługa wymagająca spełnienia kilku istotnych warunków. Aby oczekiwać profesjonalnej realizacji i wykonania usługi potrzeba posiadać wykwalifikowany i doświadczony personel. Nasi specjaliści to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w realizacji napraw. W toku wieloletniej działalności spotkaliśmy bardzo dużą ilością różnego rodzaju typowych i nietypowych przypadków, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z najbardziej wymagającym zleceniem.

Aby naprawić i zregenerować omawiane podzespoły koniecznie należy posiadać specjalistyczny sprzętu. Automaty są dosyć mocno zaawansowane technologicznie i wykorzystanie jedynie klasycznych i podstawowych narzędzi warsztatowych z całą pewnością nie pozwoli wykonać czynności serwisowych w sposób profesjonalny i rzetelny. Kolejnym, również bardzo istotnym elementem prawidłowej naprawy i regeneracji jest dostęp do części zamiennych wysokiej jakości. Podczas naszych prac wykorzystujemy różnego rodzaju komponenty i podzespoły, które zawsze pochodzą od sprawdzonych i znanych w branży wytwórców. Dzięki temu mamy pewność, że każda opuszczająca zakład skrzynia będzie w pełni sprawna technicznie i ma parametry części fabrycznie nowej.

Dzięki temu naprawę i regenerację automatycznych skrzyń biegów DSG i Powershift, sprzęgieł, kół dwumasowych, a także mechatroniki DSG i Powershift realizujemy na rzecz odbiorców indywidualnych, ale i również licznych warsztatów samochodowych oraz serwisów autoryzowanych współpracujących z nami. Jeśli wykonałeś odpowiednią diagnostykę, a mechanik stwierdza, że naprawa i regeneracja skrzyni DSG i Powershift będzie konieczna, to z całą pewnością sprostamy wszystkim, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Objawy wskazujące, że naprawa i regeneracja skrzyni DSG lub Powershift i mechatroniki stanowi konieczność

Wszystkie istotne komponenty samochodowe zanim stracą swoje pełne walory użytkowe i swoją sprawność techniczną w pewnym momencie dają różnego rodzaju objawy wskazujące na konieczność wizyty w warsztacie w celu wykonania diagnostyki. Zanim naprawa i regeneracja skrzyni DSG lub Powershift będzie konieczna kierowca może dostrzec różnego rodzaju niepokojące objawy podczas użytkowania samochodu. Nasilenie objawów może być różne, mogą występować pojedynczo, lub w dowolnej kombinacji. Ich zaobserwowanie z całą pewnością powinno skłonić każdego rozsądnie myślącego kierowcę do odwiedzenia warsztatu samochodowego i wykonania odpowiedniej diagnostyki.

Pierwszym z objawów, o których tutaj wspomnimy i mogących mieć związek z niesprawnością układu będzie szarpanie  podczas wybierania dźwignią zmiany biegów poszczególnych przełożeń. Jeżeli auto stoi i po włączeniu silnika zamierzamy rozpocząć jazdę, to trzymając nogę na hamulcu podczas włączania przełożenia trybu jazdy do przodu powinno mieć to miejsce w sposób płynny i bez szarpnięć, czy niepokojących stuków. Ich wystąpienie wskazuje na kłopot ze skrzynią lub jej mechatroniką. Inny również bardzo popularny objaw to szarpanie podczas jazdy w momencie, gdy skrzynia sama zmienia kolejne biegi. Może to wystąpić zarówno podczas przyspieszania, jak i również zmniejszania prędkości pojazdu.

Innym objawem sugerującym nadchodzące problemy są niepokojące dźwięki podczas jazdy lub postoju auta z pracującym silnikiem.

Następnym symptomem wskazującym nadchodzące kłopoty może być świecąca na desce kontrolka serwisowa. W zależności od stopnia zaawansowania technologicznego auta sygnalizuje ona ogólny komunikat zalecający wizytę w warsztacie, lub informację o konieczności sprawdzenie układu przeniesienia napędu w zakresie skrzyni. 

Odpowiedź na pytanie, co stanowi problem może dać jedynie mechanik samochodowy po diagnostyce w warsztacie. Jakiekolwiek domysły w tym zakresie będą z reguły nieskuteczne, gdyż dopiero wizyta w serwisie rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeżeli masz zaufanego mechanika mogącego diagnostykę taką przeprowadzić, to warto umówić termin w warsztacie na wykonanie testów diagnostycznych i kontroli. Gdy naprawa i regeneracja skrzyni biegów DSG lub Powershift stanowić może konieczność, zadzwoń i porozmawiaj z naszymi specjalistami, aby pozyskać więcej informacji na interesujący Cię temat,

Kraśnik, Skierniewice, Rybnik, Częstochowa, Świebodzin, Kędzierzyn-Koźle, Koszalin, Olkusz, Tarnów, Tychy, Legnica, Opoczno, Poznań, Trzebnica, Kluczbork, Łomża, Radomsko, Kalisz, Ełk, Elbląg, Wałbrzych, Puławy, Tomaszów-Mazowiecki, Łowicz, Gorzów-Wielkopolski, Tarnobrzeg, Myślibórz, Siedlce, Kołobrzeg, Otwock, Dzierżoniów, Czarnków, Pniewy, Kętrzyn, Gdynia, Stargard, Radom, Piła, Sochaczew, Włocławek, Lębork, Jaworzno, Police, Zamość, Bielsk-Podlaski, Jelenia-Góra, Białystok, Ostrołęka, Krosno, Sosnowiec, Wałcz, Nysa, Szczecin, Środa-Wielkopolska, Brodnica, Zabrze, Słubice, Przysucha, Pińczów, Mielec, Toruń, Grudziądz, Bydgoszcz, Żyrardów, Sandomierz, Żary, Sopot, Leszno, Gliwice, Piotrków-Trybunalski, Koło, Zielona-Góra, Kwidzyn, Głubczyce, Strzelce-Opolskie, Rzeszów, Gdańsk, Dębica, Płock, Bytom, Katowice, Kraków, Inowrocław, Słupsk, Dęblin, Wieluń, Łódź, Olsztyn, Suwałki, Świnoujście, Chełmno, Biała-Podlaska, Limanowa, Wieliczka, Ostrów-Wielkopolski, Przemyśl, Kłodzko, Opole, Chojnice, Jarocin, Nowy-Targ, Ostrowiec-Świętokrzyski, Kostrzyn, Bielsko-Biała, Nowa-Sól, Wadowice, Chorzów, Brzeg, Lubin, Stalowa-Wola, Wrocław, Gniezno, Kielce, Ropczyce, Żory, Lublin, Chełm, Gryfice, Konin, Nowy-Sącz, Warszawa, Tczew, Malbork, Łańcut, Otmuchów, Garwolin, Świecie, Augustów, Bełchatów, Szczytno

Najczęściej zadawane pytania w zakresie naprawy i regeneracji skrzyń biegów DSG lub Powershift

Podczas kontaktów telefonicznych z naszymi specjalistami osoby zainteresowane naprawą i regeneracją skrzyni biegów DSG lub Powershift zadają na ogół podobne pytania, dlatego na stronie najważniejsze kwestie poruszamy i omówimy w celu ułatwienia Państwu podjęcia właściwej decyzji.

Czy naprawa skrzyni oznacza udzielenie gwarancji?

Na wszystkie wykonywane prace naprawcze i regeneracyjne udzielamy pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Kierowca może w sposób dowolny wykorzystywać swoje auto, a gwarancja w czasie jej obowiązywania pozostanie zawsze ważna. To bardzo istotny aspekt, na który potencjalni odbiorcy usług zwracają uwagę, albowiem liczą oni ma rzetelne i profesjonalne wykonanie czynności serwisowych mając później nadzieję na długie i bezproblemowe wykorzystanie swojego auta.

Ile wynosi koszt naprawy i regeneracji automatycznej skrzyni biegów DSG lub Powershift, sprzęgła lub koła dwumasowego wraz z mechatroniką?

Z uwagi na dosyć złożony zakres napraw i różne możliwości w tym zakresie w celu poznania szczegółowych kosztów najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi specjalistami, z którymi można porozmawiać wybierając podany na stronie numer telefonu. Aby uniknąć błędów i podawać na stronie informacji o cenie, która mogłaby później odbiegać od podanej wartości wolimy koszt podać wiedząc, z jakiego rodzaju skrzynią mamy do czynienia. Z tej właśnie przyczyny, aby poznać dokładną cenę ewentualnej realizacji usługi zadzwoń pod podany na stronie numer telefonu.

W jaki sposób można dostarczyć do naprawy i regeneracji skrzynię biegów DSG lub Powershift?

Spośród różnych możliwości, pierwsza to osobiste przywiezienie poszczególnych komponentów. Mamy jednak świadomość, że z uwagi na odległość, czas, czy inne uwarunkowania posiadacz samochodu może chcieć zrobić to inaczej. Dlatego istnieje opcja dostarczenia części z wykorzystaniem współpracującej z nami firmy kurierskiej. W umówionym terminie pod wskazany adres przyjeżdża kurier i zabiera od kontrahenta przygotowane i zapakowane podzespoły. Trafiają one w dalszej kolejności do nas, a po naprawie i regeneracji są odsyłane pod wskazane miejsce.

Jaka będzie żywotność podzespołów po wykonaniu czynności serwisowych?

Z uwagi na fakt, że wszystkie czynności w zakresie naprawy i regeneracji skrzyni biegów DSG lub Powershift wykonujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt, doskonałe jakościowo części zamienne, a same działania wykonuje doświadczony personel można liczyć, że każda opuszczająca naszą firmę część ma parametry techniczne i żywotność taką, jaką posiada komponent fabrycznie nowy. Z uwagi na specyfikę usługi polegającej chociażby na zastąpieniu części zużytych i wyeksploatowanych elementami nowymi można oczekiwać, iż samochód po wykonaniu naprawy i regeneracji pokona przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy dystans podobny do przejechanego.

Poruszone powyżej kwestie, to jedynie najważniejsze zagadnienia interesujące praktycznie każdego potencjalnego odbiorcę naszych usług. O ile jesteś kierowcą zainteresowanym naprawą i regeneracją skrzyni biegów DSG i Powershift to najlepsze rozwiązanie w celu poznania dalszych szczegółów naszej oferty stanowi kontakt telefoniczny, podczas którego odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. 

Naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów – czym jest?

To proces dosyć mocno złożony, wynikający przede wszystkim ze specyfiki budowy automatycznych skrzyń biegów. Komponenty te składają się przede wszystkim z elementów pracujących w sposób mechaniczny, czyli kół zębatych, łożysk i tarczek sprzęgła, z elementów pracujących w sposób elektroniczny i hydrauliczny, a mamy tutaj na myśli przede wszystkim elementy sterowania: elektrozawory wraz z całą niezbędną ku temu instalacją. Precyzja wykonania automatycznej skrzyni biegów jest bardzo wysoka, a na każdym etapie naprawy i regeneracji takich komponentów potrzeba zastosować odpowiednie przyrządy i urządzenia, bez których trudno oczekiwać prawidłowej naprawy i regeneracji. O automatycznych skrzyniach biegów wiemy praktycznie wszystko, gdyż w branży związanej z serwisowaniem części oraz kwestiami napraw i regeneracji podzespołów istotnych z punktu widzenia każdego samochodu działamy od wielu lat i w mamy pokaźne doświadczeniem w tejże właśnie tematyce.

Zapraszamy kierowców zamieszkujących takie lokalizacje jak Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Opole, Zielona Góra, Kielce, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów Wielkopolski, a także inne na terenie Polski. Jeżeli pozostajesz zainteresowany niniejszą ofertą proponujemy kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, którzy udzielą szeregu dalszych informacji na temat kwestii związanych z usługą. Możemy zapewnić naprawę i regenerację automatycznej skrzyni biegów Twojego auta, a także przygotować całą logistyką związaną z dostarczeniem  podzespołu do nas, możemy dodatkowo pomóc w wyborze odpowiedniego warsztatu, celem wykonania stosownej diagnostyki oraz późniejszy demontaż i montaż skrzyni biegów na potrzeby jej naprawienia i zregenerowania. Zachęcamy serdecznie do kontaktu  korzystania z profesjonalnych usług.

Naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów

Producenci samochodów coraz chętniej wykorzystują automatyczne skrzynie w swoich rozwiązaniach konstrukcyjnych. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różne, jednakże warto zauważyć, że chyba najważniejsza kwestia to chęć poprawy komfortu jazdy i wygody użytkowników pojazdu. Automatyczną skrzynię docenimy szczególnie w trakcie jazdy miejskiej, gdy trzeba dosyć często zmieniać biegi, chociażby stojąc w korku lub jeżdżąc po zatłoczonych ulicach miasta. Automatycznymi skrzyniami zajmujemy się od długiego okresu czasu i w związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie. Po naprawie i regeneracji automatycznym skrzyniom biegów można przepisywać pełne walory użytkowe i ich całkowitą sprawność techniczną. Dzięki naszym zabiegom żywotność takiego podzespołu można porównywać do tej, którą mają elementy fabrycznie nowe. Oczywiście wiele zależy od stylu jazdy kierowcy i jak dba on o swoje auto. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, iż normalny styl jazdy, pozbawiony zacięcia sportowego w przypadku samochodu posiadającego automatyczną skrzynię biegów oraz stosowanie kilku dodatkowych zasad umożliwi bardzo długie i bezproblemowe użytkowanie pojazdu. Gdyby jednak naprawa i regeneracja stanowiła konieczność, pod podanym na stronie numerem telefonu udzielimy szeregu dalszych informacji, w jaki sposób problem można usunąć.

Mając na uwadze fakt, że kierowcy sporadycznie stosują zalecenia w zakresie użytkowania samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów, dlatego właśnie nasze usługi są coraz bardziej popularne na rynku napraw i regeneracji. Warto w sytuacji kłopotów z omawianym podzespołem w wyborze wykonawcy usługi polegać na własnym zdrowym rozsądkiem i argumentami stojącymi za każdą z proponowanych opcji.