Gdynia regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Jeżeli Gdynia jest miejscem Twojego zamieszkania, a naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim samochodzie powinna zostać przeprowadzona zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą w tym zakresie. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w omawianym obszarze, dlatego potrafimy sprostać każdym, nawet najbardziej wymagającym pracom serwisowym.

profesjonalna realizacja – wieloletnie doświadczenie na rynku – gwarancja na naprawę – atrakcyjne ceny

Gdynia regeneracja naprawa automatycznej skrzyni biegów

Nasi potencjalni kontrahenci kontaktując się telefonicznie z naszymi specjalistami bardzo często zadają pytanie, czy w automatycznej skrzyni biegów należy wymieniać olej. Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Otóż olej w tego typu skrzyni należy wymieniać w sposób cykliczny.

Skrzynia, podobnie jak każda inna część pracująca w sposób mechaniczny wraz z upływem czasu i przejechanymi kilometrami podlega naturalnym procesowi zużycia i wyeksploatowania. Poszczególne elementy w postaci kół zębatych, tarcz ciernych i łożysk pracując podlegają ścieraniu, a mikrocząsteczki metalu pozostają w oleju smarującym skrzynię.

Wraz z upływem czasu zanieczyszczenia te tworzą coraz większe skupiska i mogą zatykać niewielkie kanaliki znajdujące się w sterowniku automatycznej skrzyni biegów. To prowadzi oczywiście do powstania usterki skrzyni i konieczny jest jej serwis. Biorąc pod uwagę powyższe uzasadnienie olej automatycznej skrzyni biegów należy wymieniać, co niewątpliwie pomoże zwiększyć żywotność skrzyni w samochodzie.

Jeżeli jednak naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie będzie konieczna, a Ty zamieszkujesz Gdynię, możemy pomóc Ci rozwiązać ten problem.